Центр підтримки сім'ї пропонує послуги групи підтримки грудного вигодовування.

ТЕМАТИКА ЗВЕРНЕНЬпитання, що стосуються підготовки, ведення та завершення грудного вигодовування.

ФОРМИ РОБОТИ:

- індивідуальне очне консультування;
- телефонне консультування;
- групові заняття у Школі відповідального батьківства КУ «Сумський пологовий будинок № 1».

Послуги надає громадський консультант з грудного вигодовування Савельєва Юлія Михайлівна.

Робота проводиться безкоштовно.

Групові заняття у Школі відповідального батьківства КУ «Сумський пологовий будинок № 1» проводяться щосереди з 14.00 до 15.00. Адреса: м.Суми, вул. Троїцька, 20, 3-й поверх жіночої консультації, кабінет Школи відповідального батьківства.

Для телефонних консультацій та за додатковою інформацією звертатися: вул.Римського-Корсакова, 2, Головний корпус, кімната 711. Тел. 0542 68 78 07, моб.тел. 050 288 10 38

Статті з грудного вигодовування та дотичного спрямування

Юлія Савельєва – член Комітету радників Міжнародної мережі дій у сфері дитячого харчування (http://www.ibfan.org/) з 2006 року, спеціаліст з фізичної реабілітації (з медичною освітою). Досвід роботи у педіатрії – 6 років. Мама з 3-річним досвідом грудного вигодовування власної доньки.