ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Чи хочете ви мати гарні стосунки з близькими для себе людьми?

Чи важливо для вас знайти спільну мову з коханою людиною?

якщо відповідь ТАК, то запрошуємо вас на тренінг «Рівні можливості – рівна відповідальність».

Мета тренінгу - формування навичок ефективної взаємодії з близькими людьми: хлопцем/дівчиною, чоловіком/дружиною, батьками, дітьми, тощо.

Тренінг сприяє усвідомленню своєї ролі у міжособистісних стосунках, власного сімейного досвіду, свідомому вибору майбутнього партнера, побудові гармонійних стосунків з протилежною статтю.

Заняття відбуваються по мірі набору групи. Попередня реєстрація через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: 687-807. Дату, час та місце проведення тренінгу учасникам буде повідомлено додатково.