У Кімнаті для батьків з дітьми (Центру підтримки сім’ї «Студентський лелека») передбачена можливість перебування дітей (з супроводом чи без) на час відвідування батьками занять, виконання робочих обов’язків чи вирішення інших питань у стінах ВНЗ.

Дітям забезпечене змістовне дозвілля. У кімнаті працюють соціальний педагог та волонтери з числа студентів СумДУ. Графік роботи Кімнати – з Пн. по Пт. з 09.00 до 17.00.

Під час складання студентами сесії (як денної, так і заочної форм навчання) передбачено продовження робочого дня за вимогою (за попереднім запитом).

Додаткова інформація за телефоном 0542 68 78 64

Більш детально про послуги  кімнати для дітей Центру підтримки сім'ї «Студентський лелека»

У кімнаті для дітей Центру підтримки сім'ї «Студентський лелека» для вас та ваших дітей створені можливості для перебування немовлят, дітей молодшого, дошкільного та молодшого шкільного віку.

До ваших послуг:

ігрова зона для дітей молодшого, дошкільного та молодшого шкільного віку (килимок, іграшковий будинок, іграшки, конструктори і т. ін.)

широкий вибір іграшок на будь-який смак

простір для творчості (дитячий столик, олівці, фломастери, пластилін, пазли, розмальовки і т. ін.)

дитяча бібліотека (література для дітей молодшого, дошкільного та молодшого шкільного віку)

ліжечко для дітей (окреме приміщення, зручне крісло для денного сну, плед, постіль)

крісло для годування немовлят

безпечний простір для немолят (манеж, який одночасно може слугувати як ліжечком, так і ігровою зоною)