Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Ми – мами. Ми – за мир!

Жінка і мир – тема, яка у суспільній свідомості виглядає абсолютно органічно. На противагу цьому – війна та конфлікти - вважають справою суто чоловічою. Але чи може жінка зайняти відсторонену позицію у той час, коли мова йде про безпеку всіх – жінок, чоловіків, дітей..?

Досвід сучасності доводить, що без урахування жіночої суспільної активності та лідерства,без цього особливого жіночого потенціалу, зміни на краще життя навряд чи можливі. Під час доленосних подій, коли потрібно консолідувати всі зусилля,не має місця гендерним стереотипам. Потрібно зблизитись та підтримати один одного та одна одну.

Роль жінки, яка, не дивлячись на історично сформоване утискання, бореться за краще життя для свого народу, на жаль, не була належно оціненою впродовж всієї історії людства. Але жіночий героїзм, що підтримував дух борців за свободу, відомий з прадавніх часів. І в цьому немає нічого дивного, бо жінки виходили разом з чоловіками відстоювати свою гідність та право жити у достойнійдержаві, де поважаються права кожної людини, де дотримуються загальнолюдських цінностей та принципів свободи.  Жінки зі своєю активною і діяльною позицією, непохитною волею, героїзмом й самодисципліною підтримували переможний дух, та з вірою у краще проходили через усі відомі світові конфлікти.

Образ жінок – матерів, сестер, дружин, дочок, - які свідомо і самовіддано захищали право народу на краще життя, частоувіковічений у образі самої Батьківщини.

На сьогодні як ніколи гостро постає питання миру. Цивілізований світ, який дотримується принципів соціальноїрівності між чоловіками і жінками, тим і відрізняється, що здатендосягати миру та безпеки.Там, де не вистачає жіночого представництва, набагато складніше вирішувати спірні питання та переконувати світ у можливостяхбезжертовних домовленостей.

З нагоди Дня матері – 2014 команда проекту долучається та запрошує до участі всіх небайдужих до всеукраїнської ініціативи матерів із закликом встановити мир і спокій в Україні та усьому світі.