Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Увага! Конкурс «Мій люблячий дбайливий тато»

ГО «Інтелект Сумщини» у партнерстві з Управлінням молоді і спорту Сумської ОДА, Управлінням освіти і науки Сумської ОДА та Центром підтримки сім’ї Сумського державного університету оголошують конкурс творчих шкільних робіт «Мій люблячий дбайливий тато» з нагоди Всеукраїнської ініціативи «День батька».

Мета конкурсу - мотивувати дітей і татів до належної оцінки важливості дитячо-батьківських стосунків, щоденних проявів взаємодії тата з дитиною.

За результатами конкурсу буде проведено тематичну прес-конференцію з експозицією робіт-переможців та нагородженням сімей-переможців.

Учасники конкурсу
Запрошуються учні 1-11 класів шкіл та гімназій м.Суми та Сумської області. Конкурс проводиться у наступному форматі:

Для молодшої групи (1-4 класи) – конкурс малюнку на тему «Мій люблячий, дбайливий тато».
Для середньої групи (5-8 класи) – конкурс есе на тему «Мій люблячий, дбайливий тато».
Для старшої групи (9-11 класи) – конкурс есе на тему «Мій люблячий, дбайливий тато».

Конкурсні роботи разом із заявкою приймаються за адресою журі конкурсу:  м.Суми, 40007, вул. Римського-Корсакова, 2, кімната Г-711, контактний телефон 050 288 10 38, (0542) 687 796, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Малюнки надсилаються наземною поштою, або передаються безпосередньо за вказаною адресою; есе надсилаються в електронному форматі з позначенням у темі листа «Конкурс «Мій люблячий дбайливий тато». Останній термін подання - 14 вересня 2014 року.

Результати конкурсу будуть оголошені під час прес-конференції, присвяченої Дню батька, що відбудеться 19 вересня 2014 року. Переможців буде визначено у кожному районному центрі Сумської області.

Завантажити:

Заявку на участь у конкурсі

Положення про проведення конкурсу