Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Сумщина відзначає День батька

19 вересня у Сумському державному університеті відбулась прес-конференція, присвячена святкуванню Дня батька на Сумщині.

Презентація кращих робіт

З нагоди Всеукраїнської ініціативи «День батька» впродовж вересня поточного року в Сумській області було проведено конкурс творчих шкільних робіт «Мій люблячий дбайливий тато». Організація та проведення конкурсу відбулись завдяки спільним зусиллям ГО «Інтелект Сумщини», Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Управління освіти і науки Сумської ОДА, проекту Сумського державного університету «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ», проекту "Здоров'я жінок України". На прес-конференції було представлено результати конкурсу, у якому взяли участь 265 школярів з 1 по 11 класи шкіл м.Суми та Сумської області. Школярі початкових класів змагались у конкурсу малюнків, старшокласники – у конкурсі есе.

У прес-конференції взяли участь переможці конкурсу – 12 школярів зі своїми сім’ями. Загалом же було відзначено 57 кращих конкурсантів.

Кращі роботи відзначались відображенням особливої атмосфери взаємодії тата з дитиною, їх спільною діяльністю та порозумінням. Гендерна експертка з числа журі конкурсу Андріана Костенко наголосила на тому, що роль тата у сім’ї як вихователя на сьогодні не є належно оціненою, тож завдяки таким заходам, як День батька, має стати визнаною.

Керівниця проекту «Нові традиції на Сумщині: святкуємо День батька» Юлія Савельєва зауважила: «Ще покоління тому тати не бачили свого місця у догляді за дитиною, тож сучасникам – і татам, і їхнім дітям - доводиться шукати позитивні приклади для наслідування. І це на сьогодні чи не головний виклик».

Голова профкому СумДУ Валентина Боровик привітала всіх татусів університету, які прагнуть кращого для своїх дітей, дружин, сімей та України у цілому.

Конкурс реалізовано в рамках проекту ГО «Інтелект Сумщини» - «Нові традиції на Сумщині: святкуємо День батька» за фінансової підтримки з боку державного бюджету Сумської області (Управління молоді та спорту Сумської ОДА), громадської організації, проекту Сумського державного університету «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ».

Пояснювальна записка щодо результатів конкурсу

Переможці конкурсу малюнків та есе

Роботи переможців