Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Оцінка діяльності найбільших університетів Америки із забезпечення потреб сімей з дітьми

Згідно з повідомленням Інституту політичних досліджень жінок (IWPR) 2011, майже 4 мільйони студентів в даний час навчаються в якості студентів-батьків в коледжах і університетах США, а це складає приблизно одну чверть усіх студентів.

Велика кількість вищих навчальних закладів приєдналися до програм по догляду за дітьми. EducationDepartment.org зазначає, що понад 1500 коледжів, університетів і професійно-технічних училищ пропонують послуги по догляду за дітьми  не тільки студентів, але і професорсько-викладацького складу.

Список BestColleges  складається з 50 коледжів і університетів, які надають певний набір послуг для батьків-студентів.

Наша мета цим списком надати інформацію для батьків дітей молодшого віку, які хотіли б вступити до навчального закладу, але не впевнені, який з університетів забезпечить найбільш відподвідний спектр послуг для членів їх сімей.
2016 Інтернет Освіта Тенденції Доповідь: Дізнайтеся, як онлайн-програми змінюють обличчя вищої освіти.