Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Проект "Дитячій простір"

В Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького розпочато проект «Дитячий простір», який спрямований на створення дружніх умов для студентів та викладачів з сімейними обов’язками.

На сьогоднішній день командою проекту вже вивчено досвід Центру підтримки сім’ї «Студентський лелека» Сумського державного університету, проведено цикл занять-тренінгів «Основи сімейного щастя», здійснене опитування серед студентів та співробітників університету щодо необхідності реалізації цього проекту. Проводиться активна робота у фейсбуці, яка спрямована на формування ініціативної групи. Учасники проекту активно готують необхідну документацію для отримання гранту, формують волонтерський корпус для роботи з дітьми.

Команда проекту «Дитячий простір» проявила  винахідливість у пошуку можливостей для створення дружніх до сім’ї підходів у своєму закладі, демонструючи активну життєву позицію, вміння та готовність працювати над створенням кращих умов для студентства, адже дружні до сім’ї підходи в університетах є вимогою часу, яка має чисельні переваги для університетської спільноти, іміджу університету, суспільства у цілому.

Проект "Дитячий простір"