Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Яскраве свято з нагоди Дня сім`ї

Яскраве свято з нагоди Дня сім`ї провели Центр підтримки сім’ї «Студентський лелека» СумДУ та Служба у справах дітей Сумської міської ради. Гостями свята були так звані прийомні сім’ї, які продемонстрували всім присутнім справжнє родинне тепло, любов та шану між дорослими та дітьми.

Зі святом гостей привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Дмітрєвская Альона Іванівна, а також Волошина Ольга Михайлівна, яка є депутатом міської ради, а разом з тим мамою та бабусею вісьмох онуків. З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Служби у справах дітей Феркалюк Валерія Володимирівна та завідувач кафедри філософії, політології та інноваційних соціальних технологій, очільник Центру підтримки сім’ї «Студентський лелека» Світайло Ніна Дмитрівна. Від цих шановних жінок прозвучали вітання до всіх присутніх, а також теплі слова про власні родини. Від імені Сумської міської ради гості отримали солодощі (яким особливо раділа малеча) та корисні подарунки для всіх сімей.

У підготовці свята активно взяли участь студенти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. А для студентів нової спеціальності «Соціальна робота» це була перша проба власних сил у соціальному проекті міського масштабу. Саме силами студентства була представлена святкова програма: веселі конкурси, не тільки для маленьких гостей, а й для батьків, музичні привітання. Всім сподобалися малюнки, на яких діти зобразили власне бачення ідеальної сім`ї. А у заключній частині свята, всі бажаючі залишили свої враження та побажання на квітках «Дерева побажань».