Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Гурток «Весела англійська» розпочав свою роботу для дітей з родин військових та ВПО

Гурток «Весела англійська» для діток з родин військових та ВПО розпочав свою роботу, організований сумісно СОО ТЧХУ, Психологічною службою СумДУ, кафедрою Германської філології СумДУ та Центром підтримки сім’ї «Студентський лелека» за підтримки Уряду Японії в рамках проекту "Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні".

Окремо працює дві групи: «старша» (7-9 років) та «молодша» (5-6 років). У цікавій ігровій формі студенти-практиканти СумДУ під керівництвом викладача-методиста вчать малечу іноземній мові та знайомлять з елементами англомовної культури. Особлива увага в роботі приділяється врахуванню особливостей психологічного розвитку дітей. Заняття проходять у затишному приміщенні Центру підтримки сім`ї, де малеча почувається комфортно та невимушено.
На час проведення занять батьки мають змогу відвідати психологічний «Чайний клуб» на базі Ресурсного центру надання соціально-психологічної допомоги СумДУ, де практичні психологи Людмила Колісник та Валентина Мирославська надають консультації та відповідають на питання батьків.
Заняття відбуваються щопонеділка о 15.00. Центральний корпус СумДУ (вул. Р.-Корсакова, 2), 1 поверх, к.Ц122 та Головний корпус СумДУ (вул. Р.-Корсакова, 2), 7 поверх, к.Г-703. Кількість діток у групі обмежена, проте ще залишилось по декілька вільних місць в обох групах. Зголошуйтесь – довідки за телефоном 050 543 78 90, Людмила. Щоразу попередня реєстрація обов’язкова!!!