Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Проект СумДУ визнаний одним з кращих проектів

В рамках діяльності Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ — парламентської установа Східного партнерства між Європейським Союзом та його Східноєвропейськими партнерами 1 листопада у Верховній Раді відбулось спільне засідання Комітету з політичних питань, прав людини і демократії та Комітету з соціальних питань, освіти, культури і громадянського суспільства.

Одним з питань, які обговорювались, були підсумки реалізації соціально-орієнтованих проектів, що фінансувались в Україні Європейським Союзом.

Завідувач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Світайло Н.Д. презентувала на зустрічі результати  проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ». Адже цей проект Сумського державного університету був відзначений і визнаний одним з кращих за його актуальність, результативність та практичну гендерну спрямованість.