Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Американські дослідження свідчать: якщо дитина росте без догляду батька, він або вона...

1) Має у чотири рази більше шансів жити у бідності

(згідно Бюро перепису населення США, U.S. Census Bureau)

2) З більшою імовірністю страждає від емоційних і поведінкових проблем:

Діти одиноких матерів демонструють більш високі рівні агресивної поведінки, ніж діти, народжені матерями у шлюбі (згідно видання «Журнал про шлюб та сім'ю», Journal of Marriage and Family)

3) Має удвічі більший ризик малюкової смертності:

Коефіцієнт дитячої смертності майже у два рази вищий у немовлят матерів, які не перебувають у шлюбі, ніж у заміжніх матерів (згідно Національного центру статистики охорони здоров'я, National Center for Health Statistics)

4) Має більшу ймовірність потрапити до в’язниці:

У одного з п'яти в'язнів батько був ув'язненим (згідно Міністерства юстиції, Управління програм юстиції, Department of Justice, Office of Justice Programs)

5) Більш схильна до скоєння злочину:

Дослідження, що стосувалось малолітніх злочинців, показало, що структура сім'ї з високою вірогідністю пророкує злочинність (згідно видання «Журнал молоді та підлітків», Journal of Youth and Adolescence)

6) У сім разів має більше шансів завагітніти у підлітковому віці:

Підлітки без батьків у два рази частіше починають ранню сексуальну активність і мать у сім разів більше шансів завагітніти у підлітковому віці (згідно видання «Журнал розвитку дитини», Child Development Journal)

7) Частіше стикається з жорстоким поводженням та бездоглядністю:

У порівнянні з дітьми, які живуть з одруженими біологічними батьками, діти, чиї матері-одиначки мали співмешканця, у 8 разів частіше стикалися з жорстоким поводженням, більше, ніж у 10 разів, -  зі зловживанням, та у 6 разів частіше зазнавали зневаги (згідно Бюро дитини, Child's Bureau)

8) Більш схильна до вживання наркотиків і алкоголю:

Дитина більш схильна до ризику при першому використанні наркотиків і алкоголю, якщо батько не приймає участі у її вихованні (згідно видання «Дослідження з соціальних наук», Social Science Research). На прикладі підлітків, чиї батьки були наркоманами, доведено, що батьківське куріння і вживання наркотиків призводять до загострення батьківсько-дитячих відносин.

9) У два рази частіше страждає на ожиріння:

Діти, які живуть без батька, частіше мають зайву вагу, ніж інші діти (згідно національного лонгітюдного обстеження молоді, National Longitudinal Survey of Youth)

10) Має у два рази більше шансів покинути навчання у середній школі:

Учні, які проживають без батька, в два рази частіше залишаються на другий рік у одному класі. Участь батька у вихованні дитини позначається на успіхах у навчанні – якщо батько доглядає дитину, більше шансів, що вона буде відмінником/відмінницею у школі (згідно Департаменту США з освіти, U.S. Department of Education).