Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Підтримка проекту «Університет – дружній до сім’ї» та відкриття дитячої кімнати «Тара-Рам»

Профком студентів ХГПА підтримав соціальну ініціативу у рамках проекту «Університет – дружній до сім’ї» та організував відкриття дитячої кімнати «Тара-Рам»

17 лютого 2017 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії було урочисто відкрито дитячу кімнату «Тара-Рам» для тимчасового перебування дітей працівників та студентів закладу. Дитяча кімната знаходиться в гуртожитку ХГПА, її двері будуть відчинені для дітей викладачів, працівників і студентів ХГПА щодня (крім вихідних).

Тимчасове перебування дітей працівників та студентів академії в дитячій кімнаті є безкоштовним. Ця соціальна ініціатива проходить у рамках проекту «Університет – дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для дотримання  балансу між навчанням, роботою та сім’єю. Дослідним майданчиком став Сумський державний університет. Зважаючи на затребуваність такої підтримки для студентів та працівників, до реалізації цього проекту долучилися навчальні заклади з усієї Україні. Ідея відкриття такої кімнати у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, організація та облаштування належать профкому студентів ХГПА та викладачам кафедр педагогіки, психології.

Гарна ініціатива завжди знаходить підтримку. Ректором академії Інною Михайлівною Шоробурою було надано чудове приміщення, меблі та килими. Приватні підприємці Микола та Альона Піроги подарували кімнаті чудові штори. Агенція «Смайл» організувала незабутню зустріч із Фіксиками, які проводили з першими відвідувачами дитячої кімнати ігри та конкурси.  Дитячий батутний парк «Sky Park» виявив ініціативу щодо придбання пісочниці та дошки. Дякуємо усім за ваші великі та добрі серця!!!! Завдяки ВАМ у спеціально облаштованій кімнаті тимчасового перебування – по-домашньому затишно. Тут дітей чекають як ігри, так і гармонійний розвиток. А батьки дітей з числа студентів сміливо можуть залишити своїх  діток під час складання сесії та навчання. У цьому переконається кожен, хто відвідає дитячу кімнату «Тара-Рам» на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії