Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Кімната дитини "Дитяча мрія" запрошує до співпраці

В рамках Конкурсу соціально- інноваційних проектів за підтримки Active Citizens Ukraine (Британська Рада) на базі ТНПУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА ПРИ ВІДДІЛЕННІ ЗАГАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА ФІЛОСОФІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ЦЕНТРУ З ПРОБЛЕМ ҐЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ працює Кімната дитини “Дитяча мрія”.

Кімната дитини «Дитяча мрія» Забезпечує перебування дітей віком від 3 до 11 років наглядом під час зайнятості батьків шляхом створення розвивально-ігрового простору на території НБ ТНПУ ім. В.Гнатюка. Кімната здійснює підтримку гендерно-справедливих можливостей для дотримання балансу між навчанням, роботою та сім’єю. Молоді батьки студенти та працівники ТНПУ ім. В.Гнатюка під час виконання своїх професійних обов’язків можуть залишити своїх дітей у дитячій кімнаті де на них чекають професійні педагоги. В перспективі планується залучення тренерів педагогів-психологів для роботи з батьками. Завдяки функціонуванні кімнати в громаді університету поліпшиться психологічний клімат, зміцняться відносини між студентами та працівниками. Створяться всі необхідні умови для комфортної та ефективної роботи співробітників та навчання студентів. Ми завжди чекаємо на наших маленьких відвідувачів дидячої кімнати!