Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Вітання з днем матері!

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Це свято з кожним новим роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама, споконвіку, була найріднішою і найдорожчою людиною для кожного.

У нашій державі, цього дня, матінкам прийнято дарувати квіти і цукерки, але все ж кращий з усіх подарунків – це подарунок, зроблений своїми руками. Тож, у підготовці до свята допомогли творчі он-лайн заняття. Діти разом з фахівчинею ЦПС «Студентський лелека» залюбки виготовляли поробки (не тільки зі звичних нам матеріалів, а і з вторинного та природнього), малювали, вирізали, ліпили, клеїли, прикрашали та все це для того, щоб виготовити подарунок для найріднішої людини.У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!