Учбові заклади, недержавні організації, комерційні структури та будь-хто небайдужий можуть долучитись до проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ».

Пропоновані форми участі у проекті включать, але не обмежуються, організацію та проведення масових заходів з популяризації сімейних цінностей для широкого кола учасників, внесок у облаштування Кімнат для батьків з дітьми по ВНЗ всієї України (оргтехніка, меблі, ремонтні роботи, іграшки, канцелярські товари тощо), волонтерську діяльність у якості вихователя Кімнати, ведучого творчих майстер-класів для дітей . 

У разі участі у проекті виконавцем (Сумським державним університетом) забезпечується широке медійне висвітлення внеску у добру справу підтримки сім’ї.

Не залишайтесь осторонь захисту та підтримки українських сімей!

Для того, аби долучитись до проекту необхідно відправити запит за вказаною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , зазначивши пропонований формат участі, або зателефонувати: 050 288 10 38