Студентський Лелека продовжує свою роботу

Leleka

10 грудня закінчився термін реалізації 3-річного проекту “Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах”. Проект виконувався Сумським державним університетом за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Результати щорічного дослідження щодо можливостей поєднання навчальних/професійних та сімейних обов’язків

Leleka

У рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» проведено щорічне дослідження з метою вивчення оцінок студентами та співробітниками можливостей поєднання навчальних/професійних та сімейних обов’язків, а також підтримуючих можливостей, які створюються в СумДУ, та їх впливу на рішення про народження дитини.

У Черкасах майбутні педагоги обговорили перспективи поєднання сімейних та професійних обов’язків

Leleka

30 листопада 2015 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького було проведено тренінг «БАЛАНС СІМ'Ї ТА РОБОТИ», організаторами якого виступили Центр педагогічної майстерності та Центр гендерної освіти. Учасницями тренінгу стали викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти і студентки спеціальності «Початкова освіта», а також студентки, які готуються стати мамами.

Підбито підсумки проекту зі втілення політики дружності до сім’ї у ВНЗ України

Leleka

27 листопада в Києві відбулася Всеукраїнська підсумкова конференція за результатами трирічного проекту зі втілення ґендерночутливої ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» та поширення цього досвіду в Україні.

25 листопада у СумДУ відзначили початок всесвітньої акції «16 днів проти насильства»

Leleka

Акція, яка має вже тривалу історію, покликана привернути увагу суспільства, держави та ЗМІ до актуальності протидії такому ганебному явищу, як насильство.

Голова Верховної Ради України разом з жінками-депутатами відкрив дитячу кімнату у Парламенті

Leleka

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман разом з жінками-депутатками у четвер взяв участь у відкритті «дитячої кімнати» у приміщенні Парламенту.

Гендерний мейнстримінг у вищих навчальних закладах України

Leleka

29 жовтня в Сумському державному університеті відбулася підсумкова всеукраїнська науково-практична конференція за результатами проекту «Гендерний мейнстримінг у вищих навчальних закладах України».

У Харківській та Чернігівській областях відбулися тренінги з планування ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»

Leleka

На початку жовтня у Харківській та Чернігівській областях командою проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» проведено тренінги для представників вищих навчальних закладів двох областей України.

Університет, дружній до сім’ї відвідало представництво проекту Британської ради в Україні

Leleka

7 жовтня в Сумському державному університеті відбулося засідання «круглого столу» з учасниками проекту «Активні громадяни» Британської ради в Україні на тему «Роль університету в розвитку регіону: кращі практики соціальних ініціатив від Сумського державного університету».

У Кривому Розі напрацьовували методи впровадження в освітній процес принципів гендерної рівності

Leleka

У Криворізькому педагогічному університеті відбулося засідання робочої групи з напрацювання методів впровадження в освітній процес принципів гендерної рівності.