Зміна номеру Національної гарячої лінії

Як повідомляє ресурс «Гендер в деталях» (https://genderindetail.org.ua/news/zmina-nomeru-natsionalnoi-garyachoi-linii-134218.html), з 24 листопада 2017 номер гарячої лінії - 116123.
Громадська організація «Ла Страда - Україна», відома такими напрямами діяльності, як протидія насильству в сім'ї, захист прав дітей, гендер і правозахист, протидія торгівлі людьми, змінює номер гарячої лінії на 116123. Відтак Україна приєднується до єдиного європейського номеру телефонного консультування. Телефонна консультація передбачає відповіді на запитання, збір історій потерпілих, статистичні дані та законодавчу базу.

Дізнатися більше про правозахисну організацію «Ла Страда - Україна» можна на її офіційній сторінці

COFACE Families Europe пропонує долучитися до кампанії #Iwantworklifebalance у соціальних мережах

Безліч сімей намагаються впоратися з відповідальністю, що покладається  на них у щоденному житті. Отже, допомога  сім’ям в організації  балансу між роботою , доглядом за дітьми та особистим  життям  є дуже важливим завданням, що стоїть перед  сучасним суспільством.
Мережа COFACE Families Europe, що тісно співпрацює з різними установами ЄС, соціальними  партнерами  і громадськими організаціями пропонує  внести до порядку денного саміту ЄС обговорення щодо забезпечення рівних  можливостей жінок і чоловіків у професійній діяльності та сімейному житті .

Центр підтримки сім’ї СумДУ відвідав заступник Міністра освіти і науки України

20 жовтня в Сумському державному університеті відбулося засідання Президії ради проректорів з наукової роботи та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України. Участь у засіданні взяв заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха. До СумДУ прибули представники 20 закладів вищої освіти.

У Криворізькому державному університеті працює "Веселий Вулик"

У Криворізькому державному університеті працює кімната тимчасового перебування дітей студентів та співробітників університету. "Веселий Вулик" запрошує до співпраці всіх небайдужих!

У ХНУМГ ім. О.М.Бекетова відкрився Центр дитячого розвитку

У Харківському університеті  створено центр для дітей, щоб матусі - студентки чи викладачки мали змогу лишити малечу на час навчання. Центр створено за ініціативи Гендерного центру та мам - викладачок університету, а також за фінансової підтримки UNICEF, профспілок та меценатів. Він розташований поруч з аудиторіями та обладнаний у відповідності до потреб дітей різного віку за проектом студентів архітектурного факультету університету. На сьогодні, центр працює у тестовому режимі. Подібні центри уже працюють в інших містах України, серед яких Суми та Кривий Ріг.

СумДУ працює на попередження насильства у школах

26 вересня 2017 р. Сумським державним університетом у партнерстві з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено обласну науково-практичну конференцію «Сучасні підходи до попередження насильства в загальноосвітніх навчальних закладах»

У СумДУ відбувся конкурс сценаріїв відзначення Дня батька

День батька - одне з найбільш зворушливих і добрих свят, що      відзначають у всьому світі.
   У США, звідки і бере свій початок традиція святкування, цей день  відзначають у  третю неділю червня, починаючи з 1966 року. З часом й  інші країни, де     декларується       повага до   сімейних    цінностей, почали  відзначати цей день, вшановуючи чоловіка-батька.В Україні з пропозицією офіційного визнання  свята у 2006 році виступили представники Міжнародного Центру Батьківства. 2013-го року було   підготовлено Указ Президента    України «Про  День батька», свято запропонували відзначати кожного року в третю неділю вересня. Але, на    жаль, цей документ поки що досі залишається не підписаним. Тому в  Україні це свято не є  офіційним, а лише всенародним, хоча не втрачає  від цього своєї цінності і відзначаєтся як влітку, так і восени. День батька  - чудова можливість показати  найріднішій людині ніжність та  турботу, а також привернути увагу громадськості до проблем сучасного батьківства.

Тиждень підтримки грудного вигодовування

Тиждень підтримки грудного вигодовування – 2017: долучаймося!

Цього року з 1 по 7 серпня світ 25-й раз поспіль відзначає тиждень підтримки грудного вигодовування. Тема цьогорічного тижня "Підтримка грудного вигодовування: створення альянсів без конфлікту інтересів", що підкреслює необхідність спільної роботи задля загального блага підтримки грудного вигодовування.

Згідно останніх досліджень Lancet, оптимальне грудне вигодовування дозволяє врятувати 823 тисячі дитячих життів щороку та з року в рік збагачувати глобальну економіку на 302 мільярди доларів.

Науково доведено, що грудне вигодовування може відігравати важливу роль у досягненні Цілей сталого розвитку, а саме тих, що стосуються здоров'я матері та дитини, неінфекційних хвороб, освіти, бідності, економічного зростання та зменшення нерівності. Тиждень грудного вигодовування - 2017 - це можливість визначити роль різних стейкхолдерів, оскільки успіх у грудному вигодовуванні буде залежати від співпраці, вільної від конфлікту інтересів.

Студентський Лелека продовжує свою роботу

Leleka

10 грудня закінчився термін реалізації 3-річного проекту “Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах”. Проект виконувався Сумським державним університетом за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Більше статей...

1. Результати щорічного дослідження щодо можливостей поєднання навчальних/професійних та сімейних обов’язків
  2. У Черкасах майбутні педагоги обговорили перспективи поєднання сімейних та професійних обов’язків
  3. Підбито підсумки проекту зі втілення політики дружності до сім’ї у ВНЗ України