Дитинство без насилля

29-30 квітня 2014 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася конференція «Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей». У конференції взяли участь науковці, психологи, працівники системи освіти, аспіранти та магістри, ініціативу "Університет дружній до сім'ї" представили доцент кафедри ФПІ Купенко Олена та доцент кафедри АГП та ФЕБ Гончарова Аліна.

Організатори конференції ставили за мету зробити аналіз державної системи захисту прав та попередження насилля щодо дітей в Україні; розгляд правових, соціальних та психологічних аспектів проблеми насилля та порушення прав дітей; поширення знань щодо створення безпечного сімейного та освітнього середовища для психологічного благополуччя дитини, захисту її прав і свобод; пошук шляхів системної протидії усім видам насильства щодо дітей в українському суспільстві.