Психологічна служба надає допомогу

Складна суспільно-політична ситуація у країні, спричинена агресією РФ, значно похитнула душевний спокій її громадян. Практичні психологи Психологічної служби СумДУ надають допомогу всім, хто її потребує (зокрема, постраждалим, учасникам бойових дій та їх рідним, переміщеним людям з інших регіонів). Не виключенням є й діти, які теж по-своєму переживають ситуацію, що склалася. Окрему увагу приділено роботі з дитячою травмою.

Надання допомоги відбувається у формі індивідуальних консультацій батьків та проведення індивідуальних занять з дітьми. Послуги надаються на безоплатній основі. Робота проводиться з дотриманням конфіденційності та анонімності.

До психолога варто звернутися у випадку, коли у дитини спостерігається…

- погіршення концентрації та навчання;

- порушення сну (погані сни, страхспати одному);

- підвищена тривожність, специфічні страхи, що запускаютьсяспогадами або перебуванням на самоті;

- порушена або нестабільна поведінка(наприклад: незвично агресивна чи безрозсудна поведінка, негативізм);

- регресивні симптоми (смоктанняпальця, енурез, белькотіння);

- інші симптоми, які викликають у батьків занепокоєння.

Звертатися:

М.Суми, вул. Р.-Корсакова, 2. Головний корпус, кімната 703. Пн.-Пт. 10.00-15.00.

Попередньо бажано записатися на консультацію, надіславши листа на

Корисна інформація про те, як можуть реагувати на надзвичайні події діти та як дорослі можуть їм допомогти розміщена у таких файлах:

ЯК МОЖУТЬ РЕАГУВАТИ НА НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ ДІТИ ТА ЯК ЇМ ДОПОМОГТИ

ЯК ДОРОСЛІ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

ПСИХОЛОГИЧЕСКАЯ ПОДДЕРЖКА ДЕТЕЙ В ПЕРИОД ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ. СОВЕТЫ ПСИХОЛОГА.

10 ИГР ДЛЯ ВОЗВРАЩЕНИЯ ОПОРЫ, СТАБИЛИЗАЦИИ ПРИ ПСИХОЛОГИЧЕСКОЙ ТРАВМЕ