Нежные мальчики, сильные девочки. Воспитание, свободное от стереотипов

Виховуючи синів і дочок, батьки часто дивляться на дітей через призму їх біологічної статі, забуваючи про їхню індивідуальність. Прихильники статево-рольового підходу вважають, що чоловіки і жінки мають виконувати чоловічі і жіночі ролі відповідно до традиційної моделі, незалежно від їх бажань і схильностей. Але існує й інший підхід – гендерний, в рамках якого на перше місце ставиться людина, а не її біологічна стать.

Прихильником саме цього підходу і є автор книги – Юлія Гусєва – психолог, гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології людини РГПУ ім. А. І. Герцена, мама двох синів.

Після прочитання, можливо, ви вже не захочете соромити сина за сльози: “Не плач, ти ж хлопчик», не дорікнете дочці: “Ти ж дівчинка, ти повинна бути акуратною” – і навчитеся грати з дітьми в ті ігри, які їм цікаві, навіть якщо традиційно вони вважаються іграми протилежної статі.

Книга допоможе батькам краще зрозуміти свою дитину, скоригувати виховний процес, убереже їх від численних помилок.

За матеріалами http://dytpsyholog.com