Цікаве навчання або 6 простих дослідів, які варто показати дітям

З настанням шкільної пори знову актуальне питання про цікавість навчання. На жаль, насиченість шкільної програми не дозволяє вчителям викладати матеріал з використанням максимуму наочності та застосування активності, що мимовільно привертає увагу дітей. Тому дуже бажано, щоб цю прогалину заповнювали батьки, адже це підтримує цікавість у дітей до науки, їх допитливість та створює таку необхідну мотивацію навчатися.

Таким прикладом є дуже прості досліди, які діти запам'ятовують на все життя. Вони можуть не зрозуміти до кінця, чому це все відбувається, але, коли пройде час і вони опиняться на уроці з фізики чи хімії, в пам'яті обов'язково спливе цілком наочний приклад.Представляємо Вашій увазі 6 цікавих експериментів, які запам'ятаються дітям. Все, що потрібно для цих дослідів, - у вас під рукою.