Міжнародний день сім’ї - свято, яке зігріває серця!

15 травня щорічно відзначається Міжнародний день сім’ї. З нагоди свята студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, за підтримки Департаменту соціального захисту, влаштували квест для дітлахів. Місцем проведення послугував сквер біля Альтанки, тож кожен охочий міг приєднатися.
Дітям пропонувалося розв’язувати цікаві ребуси, малювати та, навіть, танцювати на станціях для того, щоб отримати квіточки. На останній станції, із отриманих квіточок кожен учасник створював браслет, який міг залишити собі або подарувати близьким. Наприкінці, усіх частували соком та цукерками, тож ніхто не залишився без винагороди. Квест кожному з учасників та організаторів приніс море веселощів та заряд позитиву, тож на пам’ятних фото усі радіють і посміхаються.