СумДУ вчив дошкільнят здоровому харчуванню

18 квітня волонтери Центру підтримки сім’ї Сумського державного університету в рамках соціальної програми «СумДУ – сумчанам» організували виставу для малечі дитячого садка №12 під назвою “Корисне харчування”.У театралізованій формі студенти доносили до дітлахів ідею необхідності раціонального харчування. Волонтери зіграли веселу виставу, де улюбленець дітей Карлсон на власному прикладі показував важливість вживання достатньої кількості овочей та фруктів.

Організаторами креативного заходу виступила кафедра філософії, політології та інноваційних соціальних технологій, а також кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я. Допоміг у втіленні ініціативи студентський клуб СумДУ.

Сумський державний університет збирається й надалі співпрацювати з дошкільними та шкільними навчальними закладами, реалізуючи стратегію розвитку людського потенціалу регіону.