Нам потрібні активні хлопці та дівчата, які б знайшли час на чергування в кімнаті Центру підтримки сім’ї «Студентський лелека» (Ц-корпус, 1 поверх).

Якщо у Вас є можливість хоча б якийсь час присвятити себе роботі в ініціативі університету «Заклад, дружній до сім’ї» по догляду за дітками студентів або співробітників, ми запрошуємо Вас стати нашим волонтером. Все що від Вас вимагається – порядність, добрий настрій, бажання та елементарні навички гри в дитинство.
Вміння порозумітись з малюком – неабиякий хист. Спробуйте цьому навчитись! Графік чергування – гнучкий, складається індивідуально з урахуванням Ваших можливостей. А в проміжках між роботою Ви зможете працювати за нашим комп’ютером, підключеним до інтернет-мережі, за Вашим інтересом.

Зареєструватись в лави волонтерів можна зателефонувавши на наші номери: 68 78 64, 050 288 10 38, або надіславши листа на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Активним бути модно!

Ви допомагаєте іншим, а навзаєм отримуєте безцінний досвід