Проект Сумського державного університету з поширення «Рівних можливостей для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» продовжує свою діяльність, спрямовану на розповсюдження досвіду Сумської ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» .

Наразі сформовано основне коло університетів-партнерів, що виказали готовність втілювати ініціативу. Тож, попереду - проведення тренінгів для адміністрації вишів. Фінансова підтримка діяльності в рамках проекту забезпечується Європейським Союзом.

З боку університетів-партнерів очікується активна участь у тренінговому процесі та готовність після проходження тренінгу активно втілювати гендерно-чутливі ініціативи в своїх ВНЗ, в т.ч. дружні до молодої матері-студентки.

Додатковий набір зацікавлений університетів-партнерів триває у наступних регіонах:

Вінницька
Кіровоградська
Луганська
Львівська
Херсонська
Хмельницька
Чернігівська

Будемо раді розглянути пропозиції про співпрацю.

Більше деталей щодо участі у проекті можна дізнатись, зв’язавшись з координаторкою проекту Юлією Савельєвою, моб.тел. 050 288 10 38, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .