Шановні студенти!

З нагоди святкування в Україні Дня матері Центром підтримки сім’ї СумДУ оголошується конкурс успішних історій про студентські сім’ї. Пропонований формат представлення історій – оповідання та/або фотографії.
Найкращі роботи будуть відзначені призами та розміщені на сайті проекту http://www.leleka.sumdu.edu.ua/uk/

Для участі у конкурсі надсилайте, будь-ласка, свої роботи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши ПІБ, назву навчального закладу, курс та спеціальність навчання, контакти (телефон та ел.адресу). Фотографії мають супроводжуватись підписом/назвою, оповідання – заголовком.
Кінцева дата подання конкурсних робіт – 10 травня 2013 року.

Контактна особа: Юлія Савельєва, координатор проекту, 050 288 10 38.

Конкурс проводиться у рамках реалізації проекту Сумського державного університету «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» за підтримки Європейської Комісії.