Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Студентському лелеці – 5 років!

1 червня, у День захисту дітей, Центр підтримки сім’ї СумДУ святкує своє п’ятиріччя.  За цей час у Кімнаті для батьків з дітьми зафіксовано 2787 відвідувань.

А ще за цей час було проведено незліченну кількість семінарів для батьків з дітьми, тренінгів, дитячих свят, занять з англійської мови для малюків, надано консультацій для батьків з питань виховання та догляду за дітьми. «Студентський лелека» гостинно прийняв у себе не одну поважну делегацію та ділився досвідом організації аналогічних ініціатив по всій Україні.

Цього дня вся команда залучених до діяльності Центру підтримки сім’я СумДУ щиро дякує тим, хто свого часу підтримав ідею створення Центру, долучився до цієї роботи і далі надає можливість всій університетській спільноті поєднувати сімейні обов’язки з професійними.