Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

«Funny English» знову запрошує!

Який вид діяльності для дитини є найкращим?

Звісно – гра!

А коли ця гра ще й гармонійно поєднується з навчанням, то це справжня насолода. Адже ніщо так не надихає дитину до саморозвитку, як цікава можливість пізнавати світ за допомогою ігрової діяльності. Тож Центр підтримки сім’ї «Лелека», протягом усього навчального року, пропонує своїм маленьким відвідувачам долучатися до клубу «Funny English», де є чудова нагода цікаво та весело опановувати англійську мову.

Цей клуб працює на постійній основі, тож зібрав в своїх стінах вже багато шанувальників. Діти з задоволенням та радістю відвідують заняття, тому що знають, що їх завжди чекають позитивні ведучі та веселі завдання з піснями, танцями та конкурсами. Кожної п’ятниці «Лелека» радо чекає всіх, хто бажає долучитися до клубу «Funny English». Заняття проводяться з 15:00 до 16:00. Радо чекаємо на зустріч з допитливими маленькими дослідниками!