Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Студентському Лелеці 6 років!

1 червня  Центр підтримки сім’ї СумДУ відмічав подвійне свято: шість років з дати його створення та Міжнародний день захисту дітей. Маленьких відвідувачів в цей день чекали ігри, розваги та конкурси, що підготували фахівці центру та студентки 1 курсу кафедри ППСТ спеціальності «Психологія». Діти дізналися історію цього свята, розгадували тематичні загадки, ребуси, а потім дійшла черга і до рухливих ігор: «повторюй за мною», «крокодил», «пізнай героя» - ці ігри дуже сподобалися малечі і вони з задоволенням відгадували слова та пізнавали своїх улюблених героїв. Ігри з м’ячем також викликали неабиякий ажіотаж серед  дітей, а естафети та «Зайвий предмет» взагалі стали «іграми цього дня».  Свято пролетіло непомітно і залишило по собі лише приємні спогади у дітей.

Центр підтримки сім’ї СумДУ за цей час прийняв у своїх стінах більше 4000 маленьких відвідувачів.  А ще за цей час було проведено незліченну кількість семінарів для батьків з дітьми, тренінгів, дитячих свят, занять з англійської мови для малюків, надано консультацій для батьків з питань виховання та догляду за дітьми. «Студентський лелека» гостинно прийняв у себе не одну поважну делегацію та ділився досвідом організації аналогічних ініціатив по всій Україні.

Цього дня вся команда залучених до діяльності Центру підтримки сім’я СумДУ щиро дякує тим, хто свого часу підтримав ідею створення Центру, долучився до цієї роботи і далі надає можливість всій університетській спільноті поєднувати сімейні обов’язки з професійними.