Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

ЦПС «Студентський лелека» продовжує працювати в онлайн режимі.

Життя триває, незважаючи на карантин. Тож ЦПС «Студентський лелека» продовжує працювати в онлайн режимі. Кожного дня реалізуються творчі заняття через програму ZOOM.

Розробкою програми занять та їх проведенням займається фахівчиня ЦПС «Студентський лелека» Берлет  Альона. Мета таких занять – підтримка батьків та дітей, допомога у реалізації індивідуальних творчих здібностей. Поки мами і тата – студенти, аспіранти, викладачі та співробітники – зайняті справами вдома, дитина разом з фахівчинею Центру втілює поставлену мету заняття, то у батьків з`являється час на роботу, побут, інтереси. Діти залюбки виготовляють поробки (не тільки зі звичних нам матеріалів, а і з покидькового та природнього), малюють (і не лише традиційні техніки), грають в словесні ігри, розгадують дитячі загадки, розвивають мовленння.