Мета проекту:

навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Викладачка СумДУ бере участь у проєкті з розбудови безпечної Сумщини

3-4 червня 2021 р. у Києві відбулась перша кластерна зустріч з питань створення безпечного і чутливого для жінок і дівчат простору у Сумській, Житомирській, Київській областях та м. Києві за методологією «Колективний вплив» - в межах проекту «Жінки України: залучені, спроможні та незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Від Гендерного ресурсного центру СумДУ  у зустрічі взяла участь Юлія Савельєва.

До заходу було залучено широке коло людей - представниць та представників державних та місцевих органів влади, місцевих рад, університетів, жіночих громадських організацій України. Вони обговорили бачення змін та формування стратегії створення безпечного та чутливого до жінок і дівчат простору у громадах. Впродовж двох днів учасниці/-ки аналізували можливості, напрями роботи, заходи та ресурси, необхідні для розбудови умов, в яких почуваєшся безпечно.

Гендерний ресурсний центр СумДУ має потужний досвід реалізації  ініціатив, спрямованих на забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків, тому активно долучається до реалізації гендерної політики як на рівні регіону, так і за його межами. «На сьогодні, коли інтерес до гендерної тематики підтримується з боку держави, громад, міжнародних партнерів України, нам варто максимально консолідувати зусилля. Саме колективний вплив дозволить в повній мірі реалізувати принципи гендерної рівності - у всіх сферах життєдіяльності суспільства, та у сфері безпеки у громадських місцях для жінок і дівчат зокрема», - говорить Юлія Савельєва.