Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Представниця кафедри взяла участь в круглому столі “Об'єднаємо зусилля задля створення міста безпечного для жінок і дівчат"

Фахівчиня кафедри ППСТ Берлет Альона взяла участь в роботі Круглого столу, що спрямований на створення Притулку для жінок та жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства у м. Суми.

Організувала 27 липня 2021 р. проведення Круглого столу “Об'єднаємо зусилля задля створення міста безпечного для жінок і дівчат” ГО “Ліга сучасних жінок”, за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Мета цього заходу – оптимізація багатостороннього діалогу між представницями владних структур, комунальних установ, громадського сектору, медіа з метою сприяння створенню Притулку  для жінок та жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства у м. Суми.

За підсумками роботи Круглого столу був підписаний багатостороннього Меморандуму про інформаційну співпрацю.