Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Використання пазлів у ЦПС «Студентський лелека», як інструменту для розвитку дітей

Знайома проблема, коли ваша дитина може сконцентруватися, ну максимум, одну хвилину? Це абсолютно нормально, ба більше, це притаманно багатьом маленьким дітям. Трирічна дитина може зосередитися на завданні від 6 до 15 хвилин, а чотирирічна - від 8 до 20 хвилин. Пазли - ідеальний інструмент для розвитку у дітей м'язів концентрації. Збирання пазлу дає дитині можливість зосередитись над одним завданням без перерв. Пазли - фантастичний інструмент, що вчить дітей багатьом важливим навичкам.

У ЦПС «Студентський лелека» достатньо розвинена матеріальна база, а особливо зазначених вище тренажерів для мозку. Як показує практика роботи з дітьми, що складання пазлів позитивно впливає на розвиток дрібної моторики рук та кистей, а також навчають розпізнавати основні геометричні фігури та властивості цих фігур, їхнє розміщення в просторі, симетрію та трансформацію форм, їхні кольори. Пазли можуть допомогти дітям ознайомитися практично з усім, починаючи від географії, закінчуючи частинами тіла.