Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Дари осені та поробки з них

Настала осінь. Це та пора року, коли у ЦПС «Студентський лелека» час для різноманітних поробок з природнього матеріалу. Виготовлення іграшок та інших виробів з природного матеріалу - цікава справа, але разом з тим - це праця. Майже ювелірний, копіткий, хоча захоплюючий і дуже приємний, особливо - своїм результатом. Робота з природним матеріалом має велике значення для всебічного розвитку дитини.

Коли з прогулянки діти приносять жолуді, шишки, гілки, а з екскурсії квіти, хвою, то починається вивчення цих скарбів. Розглядають зібраний матеріал, перебирають його, обмацують і обстежують. А це в свою чергу, сприяє запам'ятовуванню форми, фарб, та інших властивостей кожного виду матеріалу. Наприклад, діти дізнаються, що горіхи бувають по формі - круглі або довгасті, по забарвленню - коричневі або світло-жовті, їх поверхня - горбиста або шорстка. Що жолуді овальні, блискучі, жовтувато-коричневі; хвоя - колючий і ламка.

В ході роботи з природніми матеріалами діти вчаться складати декоративні роботи, складні композиції, предмети навколишньої дійсності, казкові епізоди і т.д. Тематика робіт, які діти створюють разом з фахівчинею ЦПС «Студентський лелека» дуже різноманітна, також є можливість розглянути приклади на фото.