Студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» факультету ІФСК пройшли практику на базі Гендерного ресурсного центру, який діє при Сумському державному університеті. Вони мали змогу ознайомитися з роботою Центру та реалізацією проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах».

З метою просування зазначеного проекту студентам необхідно було розробити бренд-бук проекту з дотриманням основних елементів фірмового стилю, макети сувенірної продукції (чашки, футболки, значки, наклейки) та відеоролик про діяльність по реалізації проекту та роботу Центру підтримки сім’ї СумДУ.

Макети розробленої студентами рекламної продукції будуть розміщені на сайті проекту (www.leleka.sumdu.edu.ua) та використовуватися фахівцями Гендерного ресурсного центру у подальшій роботі.

Таким чином, пройшовши практику, студенти отримали цікавий досвід та практичні навички в рекламній діяльності.

Бажаємо майбутнім рекламістам успіхів, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот.

Макети розробленої рекламної продукції