25-27 липня 2013 року Харківським обласним ґендерним ресурсним центром у партнерстві із представництвом в Україні Фонду імені Фрідріха Еберта було проведено перший Ґендерний баркемп. Його метою було опанування учасниками інформаційними технологіями, методами створення ґендерночутливих медіа продуктів та просування їх в соціальних мережах.

В заході взяли участь співробітниці та волонтери і волонтерки центрів ґендерної освіти, що входять у Всеукраїнську мережу ЦҐО ВНЗ. До роботи гендерного баркемпу приєднався і Гендерний ресурсний центр Сумського державного університету. Спільною командою з Сум, Житомира, Слов’янська та Харкова було створено відеоролик з тематики просування ідеї відповідального батьківства.

СумДУ планує й надалі співпрацювати з  Харківським обласним ґендерним ресурсним центром у реалізації проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах».