Шановні сумчани!

Запрошуємо вас долучитись до розбудови дружнього до сім’ї середовища у нашому місті. Для цього спільними зусиллями ми можемо заохотити державні та приватні заклади створювати зручності, що дозволяють сім’ям з дітьми відчувати себе бажаними відвідувачами громадських місць, державних установ, магазинів, кафе і т.д.

Пропонуємо повідомляти про ті заклади/установи, які облаштовані зручними пандусами для візочків, сповивальними столиками, дитячими стільцями, кімнатами для батьків з дітьми тощо. Заклади з кращими підходами до сім’ї отримають суспільне визнання та повагу. На спеціальній он-лайн карті ми позначимо сумські заклади, які відповідатимуть вимогам дружності до сім’ї.

Критерії оцінки

«Дружні до немовлят»:

Елементи інфраструктури:
• пандуси для візочків,
• повивальні столики
• кімнатидля догляду за дітьми
• комфортний для перебування з дітьми громадський транспорт
• та інше _____________

«Дружні до дітей»:

Елементи інфраструктури:
• дитячі кімнати на підприємствах, в державних та приватних установах
• стільці для дітей в ресторанах, кафе
• дитяче меню
• дитячі майданчики, як зовнішні, так і в приміщенні
• аніматори
• та інше _____________________

«Дружні до сімей»: заклади, що містять усе необхідне для перебування з дітьми різного віку.

Будь-ласка, повідомляйте про усі приклади дружності до сім’ї за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , із зазначенням:

-назви закладу,
- адреси,
- критерію, якому він відповідає («Дружній до немовлят», «Дружній до дітей», «Дружній до сімей»),
- Ваших коментарів (за бажанням).

Центр підтримки сім’ї Сумського держуніверситету
у партнерстві з ГО «Демократичний Альянс Жінок»