У СумДУ власноруч створювали новорічні прикраси

Leleka

Центр підтримки сім’ї з нагоди новорічних свят ініціював проведення серії майстер-класів із виготовлення святкових сувенірів. Напередодні Нового року для всіх бажаючих – дітей та дорослих, студентів та співробітників – розпочалося навчання виготовленню вітальної новорічної листівки.

Так, 30 грудня після вже традиційної університетської новорічної вистави та хороводів із Дідом Морозом навколо ялинки, малюки разом з батьками та волонтерами мали змогу виготовити листівку «Сніговик і ялинка». Новорічну казку для дітей співробітників СумДУ влаштували працівники культурно-мистецького центру СумДУ, а холі актової зали провели цікаву ігрову програму для малечі. 

Учасниками заходу стали діти від 1,5 до 12 років. Мама 5-річної Юлії Світлана Тарасенко поділилася враженнями: «Моя донька в захваті від цього заходу. Вона має можливість не лише навчитися чомусь новому, а й продемонструвати те, що створено її руками. Для дітей це дуже важливо – знайти схвалення та високу оцінку своєї діяльності. Тим більше, коли твою роботу бачить так багато людей. На мою думку, такі спільні майстер-класи дуже зближують батьків і дітей».

У найближчих планах Центру – проведення майстер-класу з виготовлення подарункового букету з цукерок. Щотижневою залишається традиція творчих занять гуртка «Дитячі п’ятниці». Тож, запрошуємо всіх бажаючих навчатися мистецтву створення подарунків!

Для запису на майстер-класи звертайтеся за телефоном: 050 192 10 30, Оксана.