Центр підтримки сім'ї та Сумський державний університет щиро вітає всіх татусів зі всеукраїнської ініціативою - День Батька!

День батька – це щорічне свято на честь татусів, яке відзначають у більшості країн світу. Упершейого святкували 19 червня 1910 року у США. З часом й інші країни, де декларується повага до сімейних цінностей, почали відзначатицей день, вшановуючи чоловіка-батька. В Україні традицію святкувати День Батька у третю неділю вересня започаткували у 2006 році.

Сумським державним університетом з нагоди Дня Батька було проведено міський конкурс творчих шкільних робіт «Мій люблячий, дбайливий тато». Мета конкурсу – популяризація ролі чоловіка-батька у суспільстві, усвідомлення татами важливості активної участі в партнерстві з мамою у вихованні дитини.

«Найголовнішим у нашому конкурсі було мотивувати дітей і татів до роздумів щодо цінності дитячо-батьківських стосунків, щоденних проявів взаємодії тата з сім’єю. Люблячі і дбайливі мами і тата є основою для розвитку гармонійної особистості дитини.

Найбільший слід у психіці дитини залишає те, що вона бачила і відчувала у сім’ї. Якими б не були особливості характеру батька, його власне психологічне благополуччя, щира зацікавленість у дитині, доброзичливе ставлення до неї, відкритість і участь у її житті, завжди принесуть позитивні результати і зроблять тата і дитину справжніми друзями», - зауважує психолог Людмила Колісник

За підсумками міського конкурсу «Мій люблячий, дбайливий тато» переможцями стали:

I. Серед робіт молодшої групи (1-4 класи) найкращими було обрано наступні портфоліо:

1 місце – портфоліо «Мій тато - найкращий» Скібчик Юлії, учениці 4-го класу КУ Сумський НВК «ЗОШ І – ст.. ДНЗ № 9 «Веснянка»;

2 місце – портфоліо «Найкращий тато у світі» Шахової Ангеліни, учениці 3-го класу ЗОШ № 11;

3 місце посіла Пігуль Марія, учениця 1-го класу КУ Сумський НВК № 11 м. Суми, з роботою «Мій татусь».

II. У конкурсі малюнків молодшої групи наступні призери:

1 місце – Рагоза Віталіна, учениця 2-го класу, КУ ССШ № 7;

2 місце – Шаповал Анастасія, учениця 4-го класу, КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27;

3 місце отримав малюнок «Зі святом, тату!» учениці 1-го класу КУ В-Піщанської ЗОШ І-ІІ ст. Білоцерківської Юліани.

III. Призові місця учасників конкурсу портфоліо у категорії середньої групи (5-8 класи) розподілилися наступним чином:

1 місце – Івашина Катерина, 5-Б клас;

2 місце дісталося Проценку Ярославу, учню 5-го класу КУ ССШ № 17 за портфоліо «Мій тато найкращий у світі»;

3 місце за конкурсу роботу «Мій тато – моя опора» отримала Фалько Тетяна, учениця КУ ССШ № 2.

IV. Найкращим есе учнів середньої групи було обрано роботу учениці 7-го класу КУ ССШ І-ІІІ ст. № 7 Мацькович Софії.

V. У конкурсі портфоліо представники старшої групи поділили призові місця наступним чином:

1 місце зайняла конкурсна робота «Мій любий тато» учениці 9-го класу КУ ССШ І-ІІІ ст. № 17 Гури Катерини;

2 місце – портфоліо «Мой любимый папа», учня 9-го класу КУ ССШ № 17 Лаврика Дмитра.

VI. Учасники старшої групи (9-11 класи), що підготували есе на тему «Мій люблячий, дбайливий тато» посіли такі призові місця:

1 місце – конкурсна робота «Мій найкращий друг» П’ятакової Елізавети, учениці 11-го класу, школи № 7;

2 місце – учениця 11-го класу КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Сотник Інна з есе «Справжні почуття».

3 місце посіла робота Сургана Ярослава, учня 10-го класу, КУ ССШ № 7 «Той, хто змушує серце битись частіше»;

Сердечні вітання всім переможцям, учасникам конкурсу та їхнім татусям!