Сумський державний університет проводить серію тренінгів з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»

Leleka

5-6 жовтня 2015 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки та 8-9 жовтня 2015 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбудуться тренінги з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»

Тренінги, розроблені з урахуванням кращих практик Міжнародної організації праці, проводяться у рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Офіційними партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України.

Тренінги включають:

- презентації досвіду Сумського держуніверситету та кращих практик закордонних університетів зі втілення дружніх до сім’ї ініціатив;

- інтерактивні сесії, які демонструють актуальність та значущість проблематики, дозволяють усвідомити вплив бездіяльності у подоланні конфлікту між навчанням та сімейними обов’язками; - розвиток розуміння політики дружності до сім’ї;

- розвіювання поширених міфів, стереотипів і помилок стосовно поєднання навчання і сімейних обов'язків; - розробку плану дій зі втілення конкретних підходів дружності до сім’ї в умовах вишу.

Серед цільової групи проекту – адміністрації ВНЗ, викладачі та співробітники, що опікуються питаннями позанавчальної роботи зі студентами, студентська молодь, молоді матері. Як результат, очікується поширення ініціативи зі створення доброзичливих до сім’ї умов в університетському середовищі країни.

Організатори: Сумський державний університет, команда проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» за підтримки Європейського Союзу.