Територія дитинства

4.05.2014 у м. Чернівці у приміщенні гімназії № 7 у рамках проекту «Територія дитинства» відбудеться Другий психологічний фестиваль для дітей та їхніх батьків – «Говорити про складне можливо».

Для дітей – це краще зрозуміти та висловлювати свої почуття, познайомитися та «подружитися» зі своїми страхами, навчитися ефективно взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими, тощо.

Для сім"ї – це час і простір єдності родини, покращення взаємодії між її членами та зняття емоційного напруження.

Для батьків – це можливість більше дізнатися про власну дитину, її справжні потреби та бажання, оволодіти ефективними способами підтримки та допомоги, схвалення та покарання, тощо.

Для майбутніх батьків – будуть запропоновані лекції з перинатальної психології.

Для фахівців, що взаємодіють з дітьми – буде запропонована спеціальна навчальна група.

Деталі на childhood-area.livejournal.com