Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов відвідав Центр підтримки сім'ї

1 червня для Сум відзначилося візитом міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова.

Увесь день політика розписаний по хвилинах: відвідав Сумську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу «Футбольний центр «Барса», а також завітати на базу олімпійської підготовки лижників та біатлоністів Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України с. Токарі.

Окрім цього, Дмитро Булатов поспілкувався з сумським студентським активом, аби почути від нього цікаві пропозиції, а також дати відповіді на питання, що хвилюють. Не зміг батько 3 дітей оминути Центр підтримки сім'ї, що знаходиться на базі Сумського державного університету.

Міністр високо оцінив запроваджену університетом політику дружньості до сімей та був приємно вражений кімнатою для дітей "Студентський лелека". На думку Дмитра Булатова наявність комфортного простору для дітей у стінах університету є невід'ємною складовою соціальної політики.

За матеріалами Анни Рубцової