"Мирний квартал" до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2019 року у м. Суми у рамках проекту "Голос жінки має силу" та за підтримки Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА проводилась акція «Мирний квартал», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Фахівчині Центру підтримки сім’ї Сумського державного університету долучилися до проведення цього  заходу. Свято  відбулося у  дитячому парку “Казка”.

У святковій програмі мали місце культурно-розважальні та ігрові заходи. Сумчанам та гостям міста, було запропоновано перегляд концертної програми у виконанні дитячих та молодіжних творчих колективів, театральні розминки, участь у танцювальних та творчих майстер-класах, іграх, конкурсах та виставках.
На учасників чекали призи та подарунки, зокрема, квитки на атракціони.
Малеча та батьки насолоджувались святом та отримали величезне задоволення від спільної творчої діяльності! А головне - для широкої громадськості порушувалися такі важливі питання, як мир, безпека, єдність, сімейні цінності.