Вітаємо Вас із Днем захисту дітей

Дорогі друзі!

Дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Щиро вітаємо вас із Днем захисту дітей – добрим та радісним святом, яке відзначається в усьому світі першого літнього дня.

Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Хотілось би, щоб сьогодні й кожного наступного дня дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля родини, влади та громадськості єднались заради щасливого майбутнього.

Центр підтримки сім’ї Сумського державного університету, з повагою ставлячись до сімейних цінностей та керуючись принципом найкращих інтересів дітей, спрямовує свою діяльність на допомогу дітям у їх зростанні, навчанні, пізнанні світу. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого працюють співробітники Центру.

Ми віримо в те, що з часом, всі університети стануть дружніми до сім’ї та поширюватимуть цю традицію доброзичливості на всю країну.

Бажаємо всім дітям та їхнім родинам міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного благополуччя!

З повагою,

Центр підтримки сім’ї Сумського державного університету