Мета проекту:

можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Гендерний ресурсний центр долучається до онлайн-марафону “Час жіночого лідерства”

Час жіночого лідерства настав!

І щоб ви в цьому ні на мить не засумнівалися, запрошуємо на восьмигодинний онлайн-марафон до Дня боротьби за права жінок і міжнародний мир. Перед нами стоять амбітні цілі: знайти відповіді на запитання, які переваги має жіноче лідерство під час кризи й чому воно так необхідне не лише Україні, а й усьому світові

Що? Онлайн-марафон “Час жіночого лідерства”

Де? На Facebook-сторінці Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді України (http://bit.ly/3q6hfjb) і YouTube “Жінки - це 50% успіху України” (http://bit.ly/3c4465a)

Коли? 5 березня, 10:00 – 18:00

На вас чекає ґрунтовна дискусія про:

• виклики, що постали перед лідерками з усіх регіонів України
  • перспективи консолідації зусиль політикинь, громадянського суспільства та влади в боротьбі з ґендерною дискримінацією та сексизмом
  • пошук необхідних інструментів для захисту й реалізації політичних прав жінок
  • розвиток і підтримку жіночого лідерського потенціалу

Серед учасниць марафону:

• Олена Кондратюк, заступниця голови ВР України
  • Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
  • Еміне Джапарова, перша заступниця міністра закордонних справ України
  • Інна Совсун, народна депутатка України
  • Марина Бардіна, народна депутатка України
  • Світлана Панаіотіді, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  • Лариса Денисенко, правозахисниця, журналістка, членкиня Українського ПЕН
  • Олена Єна, директорка програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту
  • Маріанна Онуфрик, кандидатка економічних наук, ГО “Соціальна синергія”

Модераторки марафону:

• Марина Клим, теле- й радіоведуча, журналістка УР
  • Ірина Виртосу, журналістка, правозахисниця
  • Галина Падалко, телеведуча
  • Ірина Славінська, журналістка, ведуча
  • Лариса Кобелянська, координаторка Громадської експертної ради з гендерних питань міжфракційного об’єднання “Рівні можливості”
  • Ірина Тишко, координаторка проєкту “Вибори без сексизму”, голова громадського альянсу “Політична дія жінок”

До участі запрошені експертки, народні депутатки, депутатки місцевих рад і міністерки. Марафон об’єднає лідерок із усіх областей України, до дискусії приєднаються жіночі громадські організації з Криму та Донбасу, що працюють на мирній території.

Марафон триватиме безперервно з 10:00 до 18:00.

Організатори – Громадська експертна рада з гендерних питань при МФО “Рівні можливості” у Верховній Раді України спільно з Інститутом розвитку регіональної преси, а також за інформаційної підтримки платформи “Жінки - це 50% успіху України” й “Поваги. Кампанії проти сексизму в медіа і політиці”.

Захід організовано в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за фінансової підтримки Швеції та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії.