Мета проекту:

Відпрацювання кращих
практик збалансованого
поєднання молодими
матерями-студентками
навчання з сімейними
зобов’язаннями на базі
дослідницького майданчику
Сумського державного
університету

Поширення кращих практик 
рівних можливостей для
здобуття професії молодими
матерями-студентками в
середовищі адміністрації
вищих навчальних закладів
всієї України

Напрацювання та надання
пропозицій до розробки
державної політики щодо
гендерно-справедливих
можливостей для поєднання
навчання та роботи з
сімейними зобов’язаннями

Співпраця кафедри ППСТ із Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні

Ресурсний гендерний центр СумДУ вже другий рік поспіль співпрацює із Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні. Окрім обміну інформацією ця співпраця дозволяє планувати спільні ініціативи, адже питання гендерної рівності є одним з пріоритетів діяльності ОБСЄ.    

Нещодавно відбулась робоча зустріч між представництвом Гендерного центру СумДУ та   Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, в ході якої обговорили діяльність Гендерного центру, гендерну політику університету в цілому, можливості проведення спільних заходів. Місія, у свою чергу, представила один з регулярних звітів, а саме – «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ: сприйняття безпеки жінками та їхній внесок у мир і безпеку» за період 1 листопада 2018 р. – 15 червня 2021 р. З огляду на те, що університет активно працює в тематиці Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», а також пропонує студентству низку дисциплін, що включають питання гендерної рівності, цей звіт буде корисним доповненням навчання.  

Ознайомитись зі звітом «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ: сприйняття безпеки жінками та їхній внесок у мир і безпеку» можна за посиланням: https://www.osce.org/files/f/documents/9/3/498453.pdf