Звіт за результатами опитування студентів м. Суми з питань планування сім’ї

Дослідження проводилось проблемною лабораторією «Центр соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень» Сумського державного університету спільно з ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» протягом вересня 2014 року серед студентів м. Суми за пропорційною вибіркою, яка розраховувалась з врахуванням ВНЗ, курсу навчання та статті.

Дослідження проводилося за проектом «Збережи життя» в рамках програми «Здоров’я жінок України» за фінансової підтримки USAID. Дослідження дає можливість простежити ефективність виконання проекту, оскільки таке ж опитування проводилося на початку виконання проекту (вересень-жовтень 2013 р.).

В якості інструментарію використовувалась закрита анкета.

Дослідження проводилось у три етапи. На першому етапі були розроблені програма та інструментарій, сформовані вибірки, на другому етапі - проведене опитування, перевірка роботи інтерв’юерів та введення даних для обробки. На третьому етапі проведена комп'ютерна обробка даних, сформовані таблиці та діаграми, і підготовлено аналітичний звіт.

Ознайомитись зі звітом