10 травня у Сумах відбулася вулична акція «Безпечне материнство»

10 травня у Сумах з нагоди початку Всеукраїнського тижня планування сім'ї та Дня матері відбулася вулична акція «Безпечне материнство». Організатором акції виступила ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» (за підтримки USAID).

Прямо у центрі міста сумчанам було запропоновано концертну програму та інформаційну акцію – поширення матеріалів програми «Здоров’я жінок України». Творчість виконавців пісень про маму на різних мовах від Студентського клубу Сумського державного університету високо оцінили сумчани та гості міста. А волонтери акції вітали всіх жінок зі святом Матері та поширювали корисну інформацію. Все це з тим, аби ще раз наголосити – піклуватись про жіноче здоров’я ніколи не зарано, а дбати про репродуктивне здоров’я необхідно для того, щоб у майбутньому відчути радість безпечного та бажаного материнства.