Сумщина відзначила переможців конкурсу «Моя мама – професіоналка»

Leleka 15 травня в Сумському державному університеті відбулося нагородження та прес-конференція, присвячені святкуванню Дня матері на Сумщині.

З нагоди Міжнародного Дня матері впродовж квітня-травня поточного року в Сумській області було проведено конкурс творчих шкільних робіт «Моя мама - професіоналка». Організація та проведення конкурсу відбулись завдяки спільним зусиллям ГО «Інтелект Сумщини», Управління молоді та спорту Сумської ОДА, Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, проекту Сумського державного університету «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ». На прес-конференції були представлені результати конкурсу, у якому взяли участь близько 100 школярів та школярок м. Суми та Сумської області. Учасники змагались у конкурсі малюнків та есе. Роботи дітей приємно вразили своєю різноманітністю та творчою яскравістю. Адже юні учасники та учасниці представили велике різнобарв'я професій своїх мам. Були там і мами викладачки, і телеведучі, і лікарки, і пекарки, і фахівчині з мейк-апу. Переможців вітали та нагороджували голова Координаційного центру гуманітарної політики СумДУ Світайло Ніна Дмитрівна та голова профспілкової організації СумДУ Боровик Валентина Олександрівна.

Організатори конкурсу побажали всім переможцям залишатись такими ж чуйними в оцінці професійних здобутків своїх мам та подальших успіхів та перемог!

Переможці у конкурсі есе «Моя мама – професіоналка» (молодша вікова категорія):

-         Пронікова Марина;

-         Вощинкіна Катерина;

-         Усик Валерія;

-         Синах Анастасія;

-         Назаренко Анастасія.

Переможці у конкурсі есе «Моя мама – професіоналка» (старша вікова категорія):

-         Вакуленко Дмитро;

-         Курлейко Оксана;

-         Слабко Наталія;

-         Пономарьова Анна.

Переможці у конкурсі малюнку «Моя мама – професіоналка»: