Готуємось до школи разом!

Як і було заплановано, починаючи з 1 лютого 2018 року, на базі Центру підтримки сім’ї  СумДУ «Студентський лелека» було розпочато проведення розвиваючих занять з комплексної підготовки дітей 5-6- річного віку до навчання в школі.

Заняття проводяться з використанням  різноманітних  методів та форм діяльності та передбачають навчання читанню, письму, математиці, розвитку уваги, пам'яті, мислення, мовлення, дрібної моторики рук.
Особливо малеча у захваті від занять з використанням методів піскової психотерапії, що допомагає дітям зняти  емоційне напруження, розвивати фантазію, комунікабельність, допомагає розповісти про свої страхи та позбутися їх.
Запрошуємо всіх бажаючих!!!
Заняття проводяться на базі СумДУ ( Н-316) два рази на тиждень.
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном : 0665712265, Анна Анатоліївна.